Delivery & Payment

Piegāde Latvijā

NTG veikals Rīgā. Nemaksājot par piegādi, pasūtījumu var saņemt mūsu veikalā Rīgā, Lāčplēša ielā 112, darbdienās no 09:00 līdz 19:00 un sestdienās no 11:00 līdz 16:00. Ja prece ir veikalā, to var saņemt uzreiz. NTG nav interneta veikals, tāpēc gandrīz visas preces ir uz vietas. Bezmaksas autostāvvieta ir pieejama uz Gogoļa/Lāčplēša ielas stūra (pirms luksofora Gogoļa ielā), Dagdas ielā un pagalmā.

Pieejamie apmaksas veidi:
skaidrā naudā veikalā
bankas pārskaitījums (maksājuma uzdevumā norādi pasūtījuma numuru)

Omniva pakomāts. Piegādi uz Omniva pakomātu nodrošinām nākamajā darba dienā, 
ja pirkuma apmaksa ir saņemta darba dienā līdz plkst. 14.00. Jebkura izmēra nodalījumam piegāde izmaksā tikai 2€. Tuvāko Omniva pakomātu var izvēlēties, noformējot pirkumu. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru. Piegādi ar apmaksu pakomātā izvēlies, pievienojot komentāru pasūtījumam. Maksājuma komisija tiks pievienota pirkuma summai.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums
ar bankas karti pakomātā (papildus maksa 1.5€ pirkumam līdz 117€; 1.2% no summas pirkumam virs 117€)

DPD Pickup Paku Bode. Piegādi nodrošinām 1-3 darba dienu laikā pēc saņemtas pirkuma apmaksas. Sūtījuma maksimālais svars ir 20kg, malu kopgarums līdz 2m, bet garākā mala līdz 1m. Piegādes izmaksas ir 1.85€. Saņēmējam ir jābūt norādītam kā privātpersonai. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru. Lai saņemtu preci, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (autovadītāja apliecība, pase vai ID karte), un jāparakstās par sūtījuma saņemšanu. Sūtījumu var saņemt tikai tā persona, kas norādīta kā saņēmējs, 7 dienu laikā no piegādes brīža. Tuvāko saņemšanas punktu var izvēlēties, noformējot pirkumu. Pickup Paku Bode lietošanas noteikumi.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums

Latvijas Pasts. Piegādi ar Latvijas Pastu nodrošinām 2-3 darba dienu laikā pēc saņemtas pirkuma apmaksas. Maksimālais sūtījuma svars ir 20kg, aptuvenas sūtījuma izmaksas var aprēķināt šeit. Piegādi ar Latvijas Pastu var pasūtīt, pievienojot komentāru pasūtījumam
. Piegādes maksa tiks pievienota rēķinam (lūdzu sagaidi rēķinu). Maksājot, saņemot preci pastā, maksājuma komisija tiks pievienota pirkuma summai.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums pēc rēķina saņemšanas
Ar apmaksu pastā, saņemot preci (papildus maksa no 1.5€, tiek aprēķināta no pirkuma summas)

Omniva kurjers. Piegāde ar Omniva kurjeru ir īpaši izdevīga Rīgā (2.99€ par paku līdz 3kg). Piegāde citur Latvijā maksā, sākot no 3.99€ (līdz 1kg). Piegādi ar Omniva kurjeru nodrošinām nākamajā darba dienā un sestdienās, ja pirkuma apmaksa ir saņemta darba dienā līdz plkst. 14.00. Piegādi var izvēlēties, noformējot pirkumu. Piegādi ar apmaksu kurjeram izvēlies, pievienojot komentāru pasūtījumam; maksājuma komisija tiks pievienota pirkuma summai.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums
ar bankas karti, saņemot preci no kurjera (papildus maksa 1.5€ pirkumam līdz 117€; 1.2% no summas pirkumam virs 117€).

DPD kurjers. Piegādi ar DPD kurjeru nodrošinām vienas darba dienas laikā pēc saņemtas pirkuma apmaksas. DPD piegādi var izvēlēties, noformējot pirkumu.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums
ar bankas karti vai skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera (papildus maksa 1.5€ + 1% no summas pirkumam līdz 1000€)


Piegāde ārvalstīs

Omniva pakomāts. Piegāde uz pakomātu Lietuvā un Igaunijā izmaksā 4.00€. Tuvāko pakomātu var izvēlēties, noformējot pirkumu. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums

Latvijas Pasts. Piegādi ar Latvijas Pastu nodrošinām 3-20 darba dienu laikā pēc saņemtas pirkuma apmaksas. Maksimālais sūtījuma svars ir 20kg, aptuvenās piegādes izmaksas var aprēķināt šeit. Piegādi ar Latvijas Pastu var izvēlēties, pievienojot komentāru pasūtījumam
. Piegādes maksa tiks pievienota rēķinam (lūdzu sagaidi rēķinu).

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums pēc rēķina saņemšanas

Kurjers
. Piegādes izmaksas un laiks ir atkarīgs no saņēmēja valsts un sūtījuma svara. Piegādi ar kurjeru Lietuvā un Igaunijā var izvēlēties, veicot pirkumu. Piegādi ar kurjeru uz citām valstīm var izvēlēties, pievienojot komentāru pasūtījumam;
 piegādes maksa tiks pievienota rēķinam (lūdzu sagaidi rēķinu).

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums (piegādei uz Lietuvu un Igauniju)
bankas pārskaitījums pēc rēķina saņemšanas (visām citām valstīm)