Delivery & Payment

Piegāde Latvijā

Pieejamie apmaksas veidi:
skaidrā naudā veikalā
bankas pārskaitījums (maksājuma uzdevumā norādi pasūtījuma numuru)

Omniva pakomāts. Piegādi uz Omniva pakomātu nodrošinām nākošajā darba dienā, 
ja pirkuma apmaksa ir saņemta darba dienā līdz plkst. 14.00. Jebkura izmēra nodalījumam piegāde izmaksā tikai 2€. Tuvāko Omniva pakomātu var izvēlēties, noformējot pirkumu. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums

DPD Pakomāts. Piegādi nodrošinām 1-3 darba dienu laikā pēc saņemtas pirkuma apmaksas. Sūtījuma maksimālais svars ir 20kg, maksimālais pakas izmērs 61x44x37cm. Piegādes izmaksas ir 3.15€. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru. 
DPD pakalpojumu izmantošanas noteikumi.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums


Omniva kurjers. Piegāde ar Omniva kurjeru ir īpaši izdevīga Rīgā (2.99€ par paku līdz 3kg). Piegāde citur Latvijā maksā, sākot no 3.99€ (līdz 1kg) un 
4.95€ (līdz 30kg). Piegādi ar Omniva kurjeru nodrošinām nākamajā darba dienā un sestdienās, ja pirkuma apmaksa ir saņemta darba dienā līdz plkst. 14.00. Piegādi var izvēlēties, noformējot pirkumu. Piegādi ar apmaksu kurjeram izvēlies, pievienojot komentāru pasūtījumam; maksājuma komisija tiks pievienota pirkuma summai.


Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums
ar bankas karti, saņemot preci no kurjera (papildus maksa 1.5€ pirkumam līdz 117€; 1.2% no summas pirkumam virs 117€).

DPD kurjers. Piegādi ar DPD kurjeru nodrošinām vienas darba dienas laikā pēc saņemtas pirkuma apmaksas. DPD piegādi var izvēlēties, noformējot pirkumu.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums
ar bankas karti

Piegāde ārvalstīs

Omniva pakomāts. Piegāde uz pakomātu Lietuvā un Igaunijā izmaksā 4.00€. Tuvāko pakomātu var izvēlēties, noformējot pirkumu. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru.

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums


Kurjers
. Piegādes izmaksas un laiks ir atkarīgs no saņēmēja valsts un sūtījuma svara. Piegādi ar kurjeru Lietuvā un Igaunijā var izvēlēties, veicot pirkumu. Piegādi ar kurjeru uz citām valstīm var izvēlēties, pievienojot komentāru pasūtījumam;
 piegādes maksa tiks pievienota rēķinam (lūdzu sagaidi rēķinu).

Pieejamie apmaksas veidi:
bankas pārskaitījums (piegādei uz Lietuvu un Igauniju)
bankas pārskaitījums pēc rēķina saņemšanas (visām citām valstīm)